Bendradarbiavimo galimybė

 SIŪLAU JUMS GALIMYBĘ  TAPTI SAVO LAIKO ŠEIMININKU IR TURĖTI  FINANSINĘ LAISVĘ, NEPRIKLAUSOMYBĘ

 

Kiekvienam šs mūsų reikia laisvės ,laiko ir pinigų.

■ Tik ar susimąstome , ką šiandien veikčiau su laisve,jei nebūčiau pasiruošęs jos priimti?

■ Kur dėčiau laiką, jei gyvenime sukčiaus kaip voverė rate. O jei staiga nukristų milijonas, ar mokėčiau su juo elgtis?

Tai tik pasvarstymas ,o gal susimastymas!!!!!!!!!

■ Visada galima dirbti sau.

 

■ NHT Global savo veiklą pradėjo 2001 m. sausio 22-ąją ir jau turi stabiliai augančias milijonines pajamas.Kompanija yra tarp 9 tinklinio marketingo kompanijų, kurios savo veiklą vykdo 30-yje pasaulio šalių.NHT Global savo veiklą vykdo 43 pasaulio šalyse.

Paprastas, bet unikalus marketingo planas (Binaras) suteikia galimybę susikurti puikias ir stabilias mėnesines “full-time” pajamas per pirmąsias 60-90 dienų ir po 2-3 metų tapti turtingu ir turėti nepaprastą galimybę anksti išeiti į pensiją su fantastišku apmokėjimo planu, per savaitę 250 000$

■ Kvalifikacija suteikiama visam gyvenimui, neribojamas gylis, nuo kiekvieno gylio kompanija moka 10-20%, taip pat kompanija moka 10% už rekomendacijas.

■ Mūsų sveikatingumo ir anti-senėjimo produktai, yra visiškai natūralūs, ekskliuzyviniai , o pademonstruoti juos galima per minutę. Visi jie yra aukštos kokybės, sukurti mokslininkų ir kai kurie iš jų turi tokius apdovanojimus, kaip kokybės žvaigždės sertifikatą ir Nobelio premiją.

■ Po pirmaisiais distributoriais Europoje gali susiburti ištisi miestai ar net šalys ir jie nuolat gaus procentinį pelną nuo visos prekių apyvartos, tokiu būdu tapdami finansiškai nepriklausomais per labai trumpą laikotarpį.

■ Tau suteikta stabili , įrodyta, vieną kartą gyvenime pasitaikanti unikali galimybė pasiekti sėkmę, apie kurią Tu nuolat svajojai ir tai gali padaryti būtent savo šalyje.

 

Visada maloniai lauksiu Jūsų klausimų suteiksiu daugiau informacijos, kreipkitės drąsiai.

Maloniai laukiu Jūsų prisijungiant!

Pagarbiai

Jolanta