Alura

Romantika miršta, jeigu mes užmirštame apie ją!

 

Ištisus šimtmečius pasaulio moterys ir vyrai grumiasi ieškodami atsakymų, kaip pagerinti santykius poroje ir kaip pagerinti seksualinį pasitenkinimą. Statistika skelbia, jog kas trečia pora skiriasi dėl artumo trūkumo bei prastų lytinių santykių. Tačiau šiandien mes jau galime padėkoti šiam nepakartojamam produktui, kuris suteikia poros nenutrūkstamai draugystei daug vilčių.

Alura ® - patentuota ir saugi priemonė, tai skaidrus, lipnus skystis, kuriame yra tokios medžiagos, padedančios padidinti klitoriaus jautrumą. Ši priemonė naudojama moters lytinių organų srityje, ji prasiskverbia pro minkštuosius paviršutinius audinius ir suteikia padidinto jautrumo, tarsi vėsinimo jausmą. Nuolatos naudojant  Alura ® intymumo malonumas dar labiau sustiprėja, t.y. pagerėja lytinių santykių kokybė.

Alura ® yra 100% tirpus  produktas, kuris greitai sudrėkina odą ir suteikia žvalumo, gyvybingumo jausmą, leidžia jaustis sveikai.

Naudojant pakankamą Alura ® kiekį, tepant ji ant klitoriaus kiekvieną dieną ryte ir vakare, rezultatą pajusite jau po 60 dienų.

Alura ® galima dviejų dydžių: tai vienkartinio naudojimo pakeliai bei buteliukai su dozatoriumi.

 

 

Pasak  psichologo Dr. Dale Keeton:

 „ Kai seksualinis artumas yra puikus, kitos  gyvenimo sritys taip pat tampa tvirtos... tuomet pagerėja  bendravimas, santykiai tampa geresni ir tvirtesni.“

Alura ® ingredientai:

■ Grynasis Vanduo USP

■ Propileno Glikolis USP

■ Hydroxyethylcellulose USP

■ L-argeninas USP

■ Citrinų Rūgštis USP

■ Mentolis USP

■ Methylparabe USP

Daugelis žmonių, išbandžiusių  Alura ® džiaugiasi rezultatais ir su šypsena veide sako, kad Alura ® yra meilės ir  gyvenimo dalis !!!

Alura ®  -  meilė, laimė, vidinė šiluma, sveikata.      

Alura ®  – perversmas intymaus gyvenimo sferoje. Tai naujas preparatas ne tik todėl, kad pasaulinėje rinkoje yra  tik keleri metai, bet ir naujas savo socialine bei psichologine prasme, naujas mūsų suvokimui.

Alura ®  – tai preparatas, kuris kartais vadinamas „viagra“, skirta moterims. Iš tiesų tai nėra visiška teisybė. Pirmiausia, Alura ® pasižymi kur kas universalesniu veikimu. Antra, tai nėra cheminis preparatas, jis gaminamas iš natūralių medžiagų. Tai labai aukštos kokybės priemonė.

Veiklioji  Alura ®   medžiaga – amino rūgštis L-argininas bei mentolas. Pastaruoju metu ši amino rūgštis visame pasaulyje sukėlė tiek mokslininkų, tiek gydytojų  didžiulį susidomėjimą.   1998 m. trims mokslininkams buvo paskirta Nobelio premija už šios amino rūgšties poveikio ištyrimą žmogaus organizmui. Tyrimo išvada buvo tikrai netikėta: paaiškėjo, kad L-argininas skildamas sudaro azoto oksidą (NO), o šis cheminis junginys reguliuoja kraujotaką, skatina lygiųjų raumenų susitraukimus. NO yra biologinės dujos, kurios veikia kaip „signalinė molekulė“ ir todėl pradeda reguliuoti daugybę mūsų organizmo funkcijų, o jų poveikis pasireiškia ląstelės lygiu. NO yra gyvybiškai svarbus imuninei sistemai. Jis naikina bakterijas, virusus, grybelį, parazitus ir vėžines ląsteles arba sustabdo jų dauginimąsi.

Alura ®  skirta moters seksualiniam jautrumui padidinti, bet rezultatas pranoko visus mūsų lūkesčius  – sako mokslininkai. . Šiandien jos populiarumas auga kosminiu greičiu dėl didžiulio terapinio poveikio, kuris juntamas pradėjus naudoti šį preparatą.  Alura ®   – tai gelio pavidalo intymios higienos priemonė. Ja moteris turi pasitepti klitorio sritį, tuomet suaktyvėja kraujotaka, atsipalaiduoja lygieji raumenys, užplūsta maloni šilumos banga, labai padidėja seksualinis potraukis ir sustiprėja susijaudinimas. Sugrįžta medaus mėnuo.

Dažnai moterys klausia : o ką daryti, jeigu gyvenu be partnerio ? Ar tokiu atveju galima naudoti šį preparatą? Pasak specialistų,  Alura ®  tada dar reikalingesnė, nes atstato sutrikusią mažojo dubens kraujotaką. Moters gyvenimas tampa pilnaverčiu.

Alura ®  veiksminga ne vien tik moterims. Vyrams, ištepus  varpos galvutę, kraujotaka taip pat pagerėja, išnyksta su impotencija susijusios problemos, mėgautis lytiniu aktu galima daug ilgiau. Nėra jokio neigiamo pašalinio poveikio. Be to, šis preparatas padeda prostatos problemų turintiems vyrams – jį naudojantys vyrai pasiekia puikių rezultatų įveikdami šią sunkiai nugalimą ligą.  Alura ®   padeda spręsti ir nevaisingumo problemas – mat nustatyta, kad preparatas skatina spermatozoidų gamybą ir aktyvumą.

Alura ®  , kurioje yra natūrali amino rūgštis L-argininas nėra medikamentas, jai nereikalingas gydytojo receptas.  

Alura ®  galima tepti ir gleivinę po liežuviu. Preparatas turi bendrą poveikį visam organizmui, kuris yra labai pozityvus, kadangi L-arginininas - vienas iš pačių efektyviausių augimo hormono stimuliatorių, veikia kaip neuromediatorius, pakelia nuotaiką, suteikia žmogui aktyvumo, ištvermingumo, naudojamas hipertoninės ligos profilaktikai,  mažina cholesterolio kiekį kraujyje, išvalo kraujagysles, naudojamas aterosklerozės profilaktikai, kadangi trukdo kraujo krešulių susidarymui, mažindamas trombų susidarymo riziką, padeda užkirsti kelią kepenų ligoms bei cukriniam diabetui,  padeda geriau pasisavinti insuliną (arginino trūkumas didina II tipo diabeto riziką), pagreitina žaizdų, sausgyslių patempimo ir kaulų lūžių gijimą, stimuliuoja kasos darbą., aktyvina imuninę sistemą., trukdo navikų, cistų ir miomų susidarymui, lėtina jau esamų navikų augimą (taip pat ir piktybinių), sureguliuoja endokrininių liaukų veiklą (skydliaukės, kasos, lytinių ir kt.), lėtina ir sustabdo vėžinių ligų plitimą ar atsiradimą, gerina imunitetą.

Jūsų atsiliepimai apie Alura

Nėra komentarų.